M O L E R Agimi 0.50 m² , , FASADA . .GLET , ,

Shitet nga: Agim 09 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Dekorime , Renovime dhe Riparime ......... punojm FASADA , , GLET dhe KNAUF...................me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion................. punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme............... jemi ne Prishtine ...................na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone............................tel 045 84 60 40 ------ 00386 49 83 76 77 . . . viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim