Matiqa - Shitet shtepia - Urgjent

Shitet nga: Arban Limani 05 Jan 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTËPIA NË MATIÇAN

Çmimi 180.000 euro ose me marrëveshje

• Trualli me nr. të parcelës 465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m).
• Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 310m².
• KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.
• KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.
• Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.
• Shtëpia ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.
• Shtëpia në oborr ka edhe bunar.
• Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

Kontakti: +386 49 770 001
Arban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim