Mobilet e shtepis

Shitet nga: shes mobile 09 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes mobilet e shtepis : garnitur 3-3 , nje 2 dhe nje 1 fotele , komoda per televizor si dhe televizori fllet LG , Komod per sallon i stilit te vjeter si dhe rrethin e sallonit ( qysh ) 2 trepezaria me nga 6 karrika nje garnitur , nje 3 , nje 2 , nje 1 fotele tegjitha jan ne foto qmimi asht shum i volitshum per te gjitha . Asya per heqjen e ketyre mobileve sepse kam porosit te tjera vetm nje nedrrim i mobileve te gjitha mobilet e lat permendura jan bler ne vitin 2012 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim