N.N 3A construction

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.N 3A construction 06 Qer 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtepi me 175 m2 hapsir

Perdhesa ka sallon Kushin, dhome gjumi, banjo, Shpajze.

Kati pare Tre dhoma Gjumi dhe dy Banjo.

Karakteristik interesante eshte lartesia e sallonit me 5.60 m ka dhe nje si tip llozhe lart mbis sallone.

Ky projekt kryehet me çelsa ne dore, ose ndertim i vrazhde.

Poashtu asistojm per pregatitjen e dokumentacionit per te aplikuar per leje ndertimi.

Departamenti i shitjes:

Mob & Vibe +377 450 583
Email: trea.construction@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim