NDERTOJM SHTEPI ME QELSA NE DORE

Shitet nga: Alban 06 Mar 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR   56 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
NDERTOJ SHTEPI ME QELSA NE DORE
1- SALLON
1- KUZHIN
2 DHOMA GJUMI
1-BANJO
KATI I DYT
1-SALLON + KUZHIN
2-DHOMA GJUMI
1-BANJO..
SHTEPIA ESHTE 11 ME 9 SHTEPIA IZOLOHET LYHET ME ABRIB NGJYREN JA ZGJEDH SIMBAS DESHIRES ,DYER DHE DRITARE REHAU GJERMANE, LAMINAT ,SHKALLET ME MERMER,PLLAKAT E BANJOS I ZGJEDH SIMBAS DESHIRES TEL..OSE VIBER. .+377-45-820-399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim