NE SHITJE SHTEPI ME MBI 240m2- LOKALE

Shitet nga: avni 22 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA ME MBI 240m2 LOKALE , SHTEPIA GJENDET NE LAGJEN KODRA E TRIMAVE,BUZ RRUGES KRYESORE ,300-400m ME POSHT SE STACIONI POLICOR , SHTEPIA ESHTE E LEGALIZUAR, DMTH ME LEJE NDERTIMI , DHE ME GJITHE INFRASTRUKTUREN E NEVOJSHME , SHTEPIA ESHTE E NDERTUAR ME MATERIAL CILESOR , SHTEPIA E KA NJE LOKAL PERAFERSISHT 240 M2 QE PUNON SI BUTIK , DHE NJE LOKAL TJETER 19 M2 QE PUNON SI SALLON ONDULIMI, E KA EDHE BODRUMIN AFER 100M2, LOKALET KAN PARKING TE MJAFTUSHEM , SHTEPIJA ESHTE 3 KATESHE , KATIN E PARE E KA TE RREGULLUAR NE MENYRE MODERNE , DHE ME NXEMJE QENDRORE , KATI I dyt poashtu eshte i rregulluar ne menyre moderne, nenkulmi nuk eshte i gjithi i perfunduarSHTEPIA E KA EDHE TERASEN ME MBI 170 M2 ,,PER ME SHUME INFO MUND TE ME KONTAKTONI NE ,, TEL, 049430054,,, QMIMI SIPAS MARREVESHJES , JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim