Nderrojm shtepine ne Prishtine me shtepi Fushe K..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 22 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Nderrohet shtepia ne rrugen Jan Kukuzeli ne Prishtine(rruga per Kolovice.)
Shtepia ka etazhitet P+2 me 5 dhoma gjumi,2 sallone dhe kuzhine si dhe 3 banjo komplete.
Ka gjithashtu sallon veror,garazhe dhe oborr afersisht 5 ari.
Ne oborr eshte edhe nje objekt ndihmes.
Qmimi 150000 euro i diskutueshem

Me Respekt: AKS-Agency
Tel:045 903 902
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim