Ne lagjen Emshir leshoj katin e shtepise me qera

Shitet nga: Arber 08 Shk 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetem pese minuta larg nga Kurrizi dhe 50 metra nga UBtja ne lagjen Emshir leshoj nji kat te shtepise me hyrje te veqant.Kati ka tri dhoma gjumi ,sallon,kuzhine te madhe,dy banjo dhe dy ballkona dhe eshte tersisht e mobiluar dhe shume e pershtatshme per te banuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim