OFERTA PER SHITBLERJE DHANJE ME QERA

Shitet nga: 🏢🏢🏢🏢🏢🏬🏬🏰 04 Shk 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 134 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
OFERTA PER SHITBLERJE DHANJE ME DHE DHANJE ME QERA AGJENSIONI OFERTA JU OFROJM SHITJE TE SHPEJT DHANJE ME QERA ME KORREKTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim