Objekt dhe shtepin ne qender

Shitet nga: Geti 20 Gsh 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Objekt lokale dhe shtepi me qender te ULqinit vend perfekt shum afer komunes postes stacionit autobusave etj gjindet ne rrugen me te frekuentuar qe te lidh me dy pllazhat vendi eshte ideal per gjdo biznes. Objekti ka gjithsejt 700m2 ,kati I par ka 350m2 plus Kati I dyt 350m2 plus ka parking te mjaftushem per para eshte me leje me tana per info tjera na kontaktoni presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim