Objekti ne Brezovice nga Agency Eni

Shitet nga: Agency ENI 28 Krr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hotel me restorant dhe kuzhinë për shitje në Brezovicë, prona ka një transformator të veçantë dhe një gjenerator.
Objekti ka rreth 800m2 dhe komplot janë 15.5 (1550m2) me Pemission.
Prona është e vendosur në një lokacion shumë të mirë me hyrjen e saj direkt nga rruga kryesore, nga objekti e ka pamjen më të mirë të maleve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim