Ofrojme ndrrim të shtepisë me shtëpi

Shitet nga: AKS AGENCY 10 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojmë ndrrimin e shtepisë e cila gjendet ne Sopot- Beograd me ndonji shtepi ne Prishtine apo rrethine.
Shtepia ka 300 m2 dhe ka dokumentacion ne rregull,
Parccella ku gjndet shtepia ka 10 ari trolle.
Pronari shqiptar
Me respekt
Nr. tel. 045 903 902 ose 044 361 089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim