Okazion !!

Shitet nga: olti 07 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Vlore (orikum)
Sipërfaqe: 50 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet apartament 1+1 ne Vlore (orikum) . Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nderteses me pamje nga deti.. E mobiluar dhe me hipoteke te rregullt. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim