Okazion 1 + 1 = 69 m2 Golem me Hipoteke

Shitet nga: Edi 04 Jan 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Golem Durres
Sipërfaqe: 69 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë

SUPER OKAZION Shitet Plazhi i Golemit
1 + 1 = 69 m2 + ballkon + korridor + banjo me HIPOTEKE,
Shtepia shitet e Pa Mobiluar cmimi 24,500 Euro.
E Mobiluar 32,000 euro.
Shtepia ndodhet ne katin nr 1 banim esht e re 1 vit e mobiluar shitet per arsye emigrimi, mund te kontaktoni edhe ne viber.
Bartja tek pronari i ri brenda 24 oreve
Pronojme edhe automjet nga viti 06 e siper dhe diferenca ne monedhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim