PARKET,LAMINAT N.p.sh Hoti/Design

Shitet nga: besim 09 Qer 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Për një Ambient më të Shëndosh Zgjedhje e përkryer për çdo shtëpi apo banes !
• Pa pluhur dhe Alergji !
• Ju me gjasë do të bleni Parket vetëm një herë në jetën Tuaj !
• Mendoni për këtë !
Firma e specializuar për Parket
N.n.pHoti/Design
• Shitjen,montimin e Parketit
• Gdhendjen e parketit
• Shitjen,montimin e Laminatit
• Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit
-Ngjyrosjen e parketit me ngjyra speciale
• Parketi i juaj së shpejti do të duket i Ri.
Traditë mbi 50 Vjeqare..............
Garancion 10 Vite.
Info:045 32 00 30
Viber:pas ores 18:30
+49 157 83 09 2638
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim