PLAZH DURRES OKAZION !!! 1400 m2 TRUALL+ ..

Shitet nga: Shitet Toka & Vila 06 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

535 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli dhe vila ne plazhin e Durresit. 1400 m2 truall dhe 660 m2 ndertim. Me tapi te rregullt 535 euro m2.shitet per arsye emigrimi..nr e tel 00355 69 79 68 240.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim