PRONA PRISHTINE Bregu i Diellit

Shitet nga: DTM 20 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Aktash I 88 Enver Maloku
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë

SHITET PRONA PRISHTINE Bregu i Diellit perball SH.F Ismail Qemaili

-PRONA
-350m2 Hapesire
-Trualli gjithsejt 4.5-ari faktike, 3.8 ne letra
Cmimi 000.000€

049/ 141 - 142

Adresa: Aktash 1 Nr88
Rruga Enver Maloku
Perball shkolles Ismail Qemajli
(Ngjitur me lemon tree dhe bukatore)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim