PRONA PRISHTINE Bregu i Diellit

Shitet nga: DTM 29 Jan 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET PRONA PRISHTINE Bregu i Diellit perball SH.F Ismail Qemaili

-PRONA
-350m2 Hapesire afariste e leshuar me qira
-Trualli gjithsejt 4.5-ari
Cmimi 000.000€

049/ 141 - 142

Adresa: Aktash 1 Nr88
Rruga Enver Maloku
Perball shkolles Ismail Qemajli
(Lokali Lusterave me komplet prone)
(Ngjitur me lemon tree dhe bukatore)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim