PUNOJ TE GJITHA LLOJET E NDERTIMIT DHE FA..

Shitet nga: enver 11 Mar 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PUNOJ DERTIMI TE ULT TE SHTEPAV DHE NDERTIMI TE LART TE TEGJITHA OBJEKTEV DHE BEJ IZOLIMIN ME SYROPOLL FASADA TULLA TE FASADAV SHTUARJEN E KOCKAV DHE RRETHOJA TE OBORREV ME MURE BETONI APO BLLOKAV EDHE SHUM PUN TE TJERA ME CILSI TE PERSOSUR ME PREVOJ PUNE 10 VJEQARE NE KOSOV MER ME SHUM IFORMACONE NA KONTAKTONI NE KETE NUMER TEL...044771801
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim