Patundshmëri

Shitet nga: Eshref 22 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: te Rezonanca
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tek Rezonanca,banesa ka 2 kat me 4 dhoma gjumi,është e mobiluar ,ka garazhe ,dhe 5 ari oborr.Qmimi është 250.000 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim