Patundshmëri

Shitet nga: Eshref 09 Mar 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Idriz Ajet Gashi
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në kompleksin Tasligje,rruga "Idriz Ajet Gashi".Shtëpia është 400m2,ka 4 kat, ka garazhë,bodrum të veqantë dhe 4 ari oborr,Është e rregulluar me fasadë brenda dhe jashtë.Qmimi fillestar 160.000 euro,ka mundësi ndërrimi me ndonjë banesë në qendër të qytetit,kurse parat tjera kesh.Nr i tel.045 839-366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim