Plan per shtepi

Shitet nga: Plane 20 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Plani komplet gjendet tek une

ka 140 metra katrore
Poshte ka : sallonin , banjon , kuzhinen , 1 dhomë
Larte : 3 dhoma dhe 2 banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim