Plane Per Shtepi

Shitet nga: Buqaj 31 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Bejme projekte per shtepi,lokale afariste,banesa etj.Poashtu bejme edhe rregullimin e te gjith dokomentacionit te nevojshem per legalozimin e te gjitha objekteve,si per ato ekzistuse dhe jo ekzistuese.Ju mirpresim 049 853 196
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim