Plane,Projekte dhe Ndertime per Shtepi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Briliant construcion 24 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Bejm Plane Dhe Projekte Te Shtepijave me madhsi te ndryshme apo te qdo lloj ndertimeve me ing dhe arcitekt te kulifikuar me pervoj pune Gjithashtu bejm dhe ndertimin e tyre ,disa nga planet qe i posedojm mundeni ti shiqoni edhe ne linkun;
https://www.facebook.com/ConstructionBrilliant/?ref=settings
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim