Plane per Shtepi - Kodi 001-www.planepershtepi.com

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Plane per Shtepi 13 Nën 21:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 166.1 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Plane per Shtepi - Kodi 001

Detalet:
Zona neto e kateve: 166.1 m²
Garazh: 33.29 m²
Nivelet: Një-katëshe
Lartësia: 6,8 m
Kapaciteti: 582 m³

Përshkrimi:
Kjo shtëpi është shum e rehatshme, dhe është e tipit një-katëshe. Shtëpia është e dizajnuar me një garazh të dyfishtë në pjesën e përparme të ndërtesës. Muret e jashtëme dhe trupi i shtëpisë janë të zbukuruar me detaje moderne dekorative.
Nga brenda është e ndarë në dy pjesë: Zonën e ditës dhe atë të natës. Zona e ditës përfshin një dhomë të gjërë me një lustrim të madhë dhe një dhomë ngrënie, si dhe një qasje të drejtpërdrejtë në kuzhinë, e cila mund të ndahet nga dhoma e ngrënies me një derë rrëshqitëse. Pjesa e majtë e shtëpisë përbën zonën e natës ku përfshihet një banjo dhe tre dhoma gjumi. Një nga dhomat e gjumit ka një dalje në tarracë të mbuluar. Një tjetër avantazh i këtij projektimit është një dalje e drejtpërdrejtë nga brenda shtëpisë për në garazh.

Për çmim dhe informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Web: www.planepershtepi.com
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim