Plane per Shtepi-Kodi 002 - www.planepershtepi.com

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Plane per Shtepi 28 Nën 18:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Plane per Shtepi - Kodi 002 - www.planepershtepi.com

Detalet:
Nivelet: Një-katëshe
Lartësia: 6.59 m

Përshkrimi:
Kjo shtëpi është e tipit një katëshe me tre dhoma gjumi, një dhomë të gjërë për qëndrim gjatë ditës e cila është edhe qendra ku zhvillohet një jetë familjare dhe një garazh të dyfishtë të ndërtuar në trupin e ndërtesës. Kuzhina ka një depo të vogël ngjitur me të. Zona e natës e shtëpisë përbëhet nga tre dhoma të rehatshme dhe një banjo të veçantë.

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Për informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Web: www.planepershtepi.com
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com

Plane per Shtepi

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim