Plane per Shtepi-Kodi 003 - www.planepershtepi.com

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Plane per Shtepi 13 Jan 23:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Plane per Shtepi - Kodi 003

Detalet:
Nivelet: Dy katshe
Lartësia: 8.12 m

Përshkrimi:
Një plane per shtepi elegante, e tipit dy katshe, me garazh, në një stil të një vile moderne mirëpo ka nuanca nga klasikja, me një dhomë moderne të ndenjës në anën e përparme. Muret të thjeshta por të dekoruar me detaje elegante. Shtëpia ka një garazh të vetme të vendosur në anën e majtë.
Nga brendia përbën dhomën e ndejës, një dhomë për ngrënie dhe një kuzhinë që janë të ndara me një derë rrëshqitëse. Si në dhomën e ngrëniesë, ashtu edhe në dhomën e ndenjës ka një hyrje për në tarracë e cila është e mbuluar. Mbi tarracë është i vendosur një ballkon i madh, me dalje nga dhoma e gjumit.
Zona e natës është e organizuar në katin e parë. Ka katër dhoma gjumi të rehatshme dhe një banjo ku ka edhe pjesën për larjen dhe hekurosjen e rrobave.
Ky dizajn i shtëpis është për njerëzit të cilët e vlerësojnë karakterin e ndërtesave moderne. Risi e mureve të ndërtesës janë edhe detajet prej druri që e bëjnë shtëpinë të duket e madhe si në qytete ashtu edhe në fshatëra.

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Për informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com

Plane per Shtepi - Kodi 003

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim