Plane per shtepi moderne

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNP Statika Design 21 Pri 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Punojmë plane dhe projekte sidhe ndërtojm objekte në mënyre profesionale dhe inxhinierike për shtëpi dhe objektet të tjera familjare & afariste të përshtatshme për gjdo familje sipas kërkesës dhe dëshirës suj. Kemi mbi 1000 plane dhe projekte per shtepi dhe objekte te tjera afariste, kemi poashtu qindra objekte te ndertura ne tere teritorin e Kosoves sidhe nje pjes te Shqiperis, Malit te Zi dhe Maqedonis. Kryejm të gjitha Punimet nga ato të vrazhta deri tek ato finale.(Nivelizimin,termo dhe hidro-izolime, Instalimin e Ujit dhe Rrymës, Vëndosjen e keramikave dhe elementeve të tjera përcjellse, Suvatimin e mbrendshëm,fasada etj.) Për më shumë mund të na vizitoni përmes adresës: https://www.facebook.com/statikadesign apo përmes tele: Statika Design 049-111-201&044 339 778. ose Viber: +38649111201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim