Pllace

Shitet nga: Bimi 10 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 0 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shiten 7 ari e 47m2(2 PLLACE) ne MAT Prishtin afer Banesave me tulla 1she te kuqe te POZHEGU Bradher,pronari SHqiptare me dokumenta te rregullta dhe perrkthimi behet menjeher ose ndrrohet me shtepi ne Bllok te RI ne Gjakove ose me SHTEPI dhe BANESA ne PRISHTIN..Te Interesuarit mund te lajmerohen ne tel:Wiber 0041786108600.Kjo eshte nje mundesi per ndertim te shtepis private apo per ndertim te banesave sepse aty ka ndertesa te larta te ndertuara edhe shtepi private.per informata tjera ju lutem telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim