Prapashtic

Shitet nga: villa 10 Shk 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Prapashtic
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
shes shtepi ne fshatin Prapashtic shtepija ka 3 dhoma ne katin e par dhe 1 dhom ne katin e dyt, sallon kuzhin si dhe banjo ne te dy katet, vetem se shtepija ka nevoj per renovim, bashk me shtepi shesh edhe 30 ari tok shum te pershtatshum per vikende, po pse jo edhe per koh ma te gjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim