Projektojm dhe Ndertojm Shtepi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NNP Statika Design 28 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 222 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Punojmë plane dhe projekte sidhe ndërtojm objekte në mënyre profesionale dhe inxhinierike për shtëpi dhe objektet të tjera familjare & Afaristo-Banesore të përshtatshme për gjdo familje sipas kërkesës dhe dëshirës suj. Kemi mbi 2700 plane dhe projekte per shtepi dhe objekte te tjera afariste, kemi poashtu qindra objekte te ndertura ne tere teritorin e Kosoves sidhe nje pjes te Shqiperis, Malit te Zi dhe Maqedonis. Kryejm të gjitha Punimet nga ato të vrazhta deri tek ato finale.Për më shumë mund të na vizitoni përmes adresës: https://www.facebook.com/statikadesign
apo përmes tele: NNP Statika Design
Viber: +38649111201
Viber +37744339778
Ne mund te na gjeni ne keto komuna:
Prishtine
Mitrovice
Skenderaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim