Prona për shitje

Shitet nga: B.V. 17 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bernica e ulet
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shes Shtepije 128m, me 40 ari pllac dhe 2 hektare toke. Shtepia gjindet ne Bernicen e ulet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim