QIRA. Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan

Shitet nga: Pro Real Estate 05 Gsh 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shtëpi 300m2 me qira në lagjen Matiqan.
Shtëpia gjendet afër Pompës së benzinës dhe është afër rrugës kryesore.
Shtëpia është dy katëshe dhe ka këtë renditje:
1. Sallon
5. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
3. Banjo
1. Garazhë
Shtëpia ka 24orë rrymë, ka ngrohje qëndrore, ka Kamin si dhe çdo dhomë ka terasë.

ID e shpalljes: 00159

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim