RINI-SHITET SHTEPIA NE PRISHTIN LAGJJA E SPITALIT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Rini Sot 06:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Aferi Spitali Amerikan Ne Lagjen E Spitalit
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
#SHTËPI NË SHITJE PRISHTINË

Shitet shtëpia ne afër Spitalit Amerikan në Lagjen e spitalit ,shtëpia ka 240m2 ka tre kate dhe është e mobiluar shitet ose ndrrohet me ma donje pronë ne Lipjan

Sipërfaqja➡️ parcela me gjith shtepi 2.5 ari

Qmimi ➡️170.000 euro

Për info: #Agjensioni #Rini📲☎️⬇️

tel: (viber)+383 44/299-230, +383 49/305-482
e-mail: agjensioni_rini@hotmail.com

Per ofertat tjera pelqeje faqen tonë në fb

fb: Agjensioni Rini⬇️

ose na vizitoni ne zyren tonë
Rruga: Lidhja e Prizerenit, përball stacionit policor, mbi Raiffeisen Bank kati II Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim