Rrenoj shtepin 3 kateshe

Shitet nga: Hysen Sherifi 06 Pri 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia e kompletuar per rrenim
1.qeremidet
2.komplet kulmi
3.kati i katert tavani osht me dru
4.kati i tret patos me drrasa
5.50 dritare
6.15 dyer te dhomave
7.dyer te garazhes
8.dyer te oborrit
9.Muri i oborrit
10.Dy katet parket
11. Tri banjo
12. dy dyer t plastikes te banjos

Tju informoj qe gjithqka keto qka ceka ma lart nuk jon te gjitha ne fotografi per shkak te pamundsis me i fotografu , kush osht i interesum le te me kontaktoj ne numrin 044 880 615 dhe mund te vini ti shikoni krejt qka permban shtepija .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim