SHES 3.5 ARI TRUALL NE GERMI ,PRISHTINE

Shitet nga: XXXX 28 Krr 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES TRUALLIN AFER LIQENIT TE GERMISE NE PRISHTINE.TRUALLI KA NJE PAMJE FANTASTIKE, AJRI SHUME I PASTERT ,DO TE BINDENI PO SA TA VIZITONI TRUALLIN.
NE TRUALL GJENDET VIKENDICA E BANUESHME DHE SHUME TRUPA TE PEMEVE TE NDRYSHME TECILAT JAPIN FRUTE QE DISA VITE SI DHE PISHA TE LLOJEVE TE NDRYSHME.PER QMIM MUNDE TE NEGOCIOHET. NA KONTAKTONI TE NUMRIN E TELEFONIT 044/ 141-499 qmimi 17,500 per ari,komplet me kamp shtepiz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim