SHES SHTEPIN 3 KATSHE MBI 400m2 Me 13 ARI TRUALL..

Shitet nga: rrezart sallahi 30 Tet 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES SHTEPIN 3 KATESHE NE LAGJEN KALABARIA - EMSHIR AFER SHKOLLES FILLORE '8MARSI' (afer gardenit) ME SIPERFAQE MBI 400M2 DHE MBI 13 ARI TRUALL SHTEPIA ESHT NDERTIM I RI DHE KA DOKUMENTACION TE RREGULLT DIMENSIONET E SHTEPIS 14m ME 9m PA BALLKONA SHTEPIA ESHTE ME INFRASTRUKTUR TE PLOTE DHE QMIMI ESHTE I DISKUTUSHEM

PERSHKRIMI I SHTEPISE:

DIMENSIONET E SHTEPIS 14m ME 9m PA BALLKONA

KATI 1 KA 3 LOKALE

KATI 2 KA SALLON KUZHIM+SHPAJZ WC DHE NJE DHOME TE NDENJES +BALLKONAT

KATI 3 KA 4 DHOMA GJUMI DHE BANJO TE MADHE +BALLKONAT

Lagjia eshte e rregulluar me plan rregullues urbanistik (Ndertim i ulet ) vetem per shtepi


BEJME NDERRIM ME NDONJE BANES OSE VETURE

044 144 017 049 144 017 viber +386 49 144 017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim