SHITEN / NDËRROHEN SHTËPIAT

Shitet nga: Arben 22 Pri 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHTEPIAT NE SHITJE/NDRRIM

2 shtëpia

Shtëpia e I në Lagjen e veternikut, njera shtepi eshte ndertuar pas luftes dhe eshte 2 kateshe ka 2 hymje ne katin e pare,posedon sallon me kuzhine koridor veni i shkalleve dhe banjo,kurse kati i dyte posedon sallon 2 dhoma gjumi koridor vendi i shkalleve për ne tavan dhe banjo

Shtepia e II eshte 1 kateshe dhe ka sallon 2 dhoma gjumi kuzhine koridor shpajz dhe banjo.


Shtëpit janë të ndërtuara në 4.ari10m
Çmimi për të dy shtepite eshte 120.000 euro.
Shtepite jane në Lagjen e spitalit apo veternik tek stacjoni i fundit i 7a dhe 6-it
( jo shume larg spitalit )
Me marrëveshje


Ndërrohen shtëpit edhe me banesa në Prishtinë,Fushë Kosovë ose Lipjan ,deri ne kati e III pranoj,deri 75 m2

info 044 760 094
Viber +377 44 760 094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim