SHITEN DY SHTEPI ME 10 ARI TRUALL NE VETERNIK AF..

Shitet nga: Dritoni Dje 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten dy Shtepi te Vendosura ne Lagjen me te Bukur te Qytetit
Shtëpit + 2 Garazha me nga 4.80 Ari Truall Gjithsejt 9.60
Shtëpit i kanë nga 150m2 + 40m2 Garazha Gjithsejt 190m2 ( Katror )


Kati i parë: Dhoma e ditës+Kuzhina, Dhome Gjumi, Banjo dhe një Magazinë (shpajz)
Kati i dytë: 3 Dhoma Gjumi, Banjo + 3 Ballkon.
Të Dyja Shtëpit Jan Njësoj

Infrastruktur të plotë: Energji Elektrike 24h, Ujë 24h me Depo ( Rezervuar ),Kanalizim,Internet,Tv Kabllovik,Telefon Fiks.

Shtëpit kanë 9m rrugë para tyre. Gjatësia para rrugës 30m.
Shtepit shiten nga vet Pronaret
Posedojm Letrat Poseduese

Nga Shtëpitë për 5 Minuta Mund të Frekuentohen : Albi Mall,Viva Fresh,Grand Store dhe Maxi,si dhe Furra Kosovarja është Afër.
Është edhe Autobusi i Lagjes Deri te Plepat dhe Anasjelltas.
Shtëpit Janë në Rrugen Kryesore të Lagjes. 50m Larg Rezonances.

Tel: 044-218-610
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim