SHITET. Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVI..

Shitet nga: Pro Real Estate 09 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 ARI tokë.
Shtëpia ka 210m2 ku në katin e përdhesë ka 106m2 si dhe në katin e I-rë ka 104m2.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë (me dhomë të veçantë buke)
1. Banjo
1. Teracë
1. Garazhë
Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
2. Ballkona

Shtëpia është ka: Ngrohjen qëndrore ( me mundësi zgjedhje Pelet, Dru apo Rrymë ), Kaminin me dru, Bunar, si dhe një oborr mjaft mirë të rregulluar dhe mirë të shfrytëzuar.
Shtëpia kë mundësi rritje kuadrature plus 78m2 e cila nxirret në nënkulm dhe e cila mund të posedoj 3 njësi plus e cila mundësohet me pagesën shtesë prej 15.000€.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim