SHITET 10ari truall me 2 shtepi sip 150m2

Shitet nga: dardan 11 Sht 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Kongresi I Manastirit (Bbiliq)
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
10 ari truall
2 shtepi te mobiluara teresisht
kuzhine verore, 2 shupa dhe garazhe per veture
2 bunare per ujitje
24 ore furnizim me uje te pijshem nga Batllava

QMIMI SIPAS MARREVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim