SHITET OBJEKTI BREGU I DIELLIT AKTASH TE SH.F. ISM

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 000 EUR   850 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHITET OBJEKTI-SHTEPIA 4.5ARI FAKTIKE, 3.5 NE LETRA, 350M2 OBJEKT
LOKACIONI BREGU I DIELLIT AKTASH I, TE SHKOLLA ISMAIL QEMAJLI
690 000euro
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim