SHITET SHTËPIA NË BËRRNICË TË EPERME-PRISHTINË

Shitet nga: Veton 28 Pri 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia e re moderne në stil Zvicërran .Shtëpia me gjithë oborr i ka 5.54 arë.
vetëm shtëpia ka 180 m2 , ka 4 dhoma xhumi, sallonin,kuzhinen dhe trepezarin, 2 banjo,tre ballkona,një terasë të madhe ,veranden dhe garazhen.Oborri është i rregulluar me gjelbrim dhe i rrethuar me rrethoj si dhe me infrastruktur komplete .Shtëpia gjendet në Bërrnicen e Eperme në afërsi të rrugës kryesore Prishtinë-Podujevë në kilometrin e katërt , 100 metra larg rrugës kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim