SHITET SHTËPIA NË LAGJEN DARDANIA!

Shitet nga: Petrit 29 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shtëpia gjendet në Prishtinë, në lagjen e urbanizuar të Dardanisë. Ndërtim i viteve të '80. Vetëm 5 min larg qendrës. Parku i qytetit në lagje. Shkolla fillore Dardania shumë afër .

Shtëpia ka këto hapësira bruto:

Bazat e 2 kateve me 4 dhoma gjumi, 2 dhoma te dites, 1 kuzhine, 1 banjo, 1 wc dhe 1 shapjz ........................................................................................................................................................................167 m² (120 neto)
Bodrumi .........................................................................................................................................................68 m²
Ballkonat (x2) ...............................................................................................................................................17 m²
Nenstacioni ..................................................................................................................................................25 m²
(instalimet e ngrohjes qendrore - shfrytezohet edhe per deponimin e druve)
Oborri (me terrase te realizume) .........................................................................................................115 m²
Oborri perpera, plus dy vende parkimi ...............................................................................................70 m²

Ne proces eshte kerkimi i lejes per mbindertim (85-90 m²)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim