SHITET SHTËPIA NË MAT 185M2

Shitet nga: PRONARI 01 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në Lagjen e Re në Matiçan prej 185m² (tek stacioni i fundit i autobusit lokal 3A, përmbi Qeshme të Matiçanit apo 2 km nga rrethi i FARMED-it).

Ndërtimi i vrazhdë i shtëpisë është bërë në Gusht të vitit 2009 ndërsa ka përfunduar e tëra në Maj 2011.

Gjithsejt ka 2,5 Ari truall. Prona është e regjistruar në emrin tim dhe është në proces/pritje të legalizimit me të gjithë dokumentacionin e rregulluar. Posedon sistem të avancuar alarmi kundër vjedhjes dhe zjarrit, internet wireless, telefoni fikse, ngrohje qendrore me dru dhe me rrymë, oborr të rregulluar deri në fund si dhe këndin për lojë.

Kati përdhesë ka garazhdë/depo, wc/banjo, sallon dhe kuzhinë me trapezari;
Kati lartë ka banjo të madhe, tri dhoma të mëdha fjetjeje, kabinetin për punë dhe dy ballkone.

Prona gjendet në një lagje rregullisht të ndriçuar me natyrë të qetë dhe pamje shumë të bukur.

Shkolla Fillore, Kopshti Publik i Femijëve, Qendra e Mjekësisë Familjare dhe Transporti Publik në afërsi prej 50 metrash.

Përkthimi i pronës mund të bëhet menjëherë.

Çmimi 185.000 Euro.

VËREJTJE: ÇMIMI I SHTËPIS FARE NUK NEGOCIOHET PËRMES TELEFONIT APO EMAIL-it.


SHPRESOJ NË MIRËKUPTIMIN TUAJ.


PËR INFORMATA TË MËTUTJESHME NË mrfisnik@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim