SHITET SHTËPIA NË MATIÇAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 530 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk ka neshitje shtepine ne MATIQAN Trualli me nr. të parcelës 465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m).
Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 310m².
KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.
KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.
Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.
Shtëpia ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.
Shtëpia në oborr ka edhe bunar.
Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

Mund te kontaktoni ne kete nr +38649394111
E-mail erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim