SHITET SHTËPIA NË PRISHTINË AFËR GRAND STORE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Grand Impex 22 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
gjindet ne Lagjen Qendresa (Prapa Al-Tradde, Grand Store)

Shtëpia ka sallonin e madh, kuzhinen,dy banjo dhe tri dhoma gjumi (2 dhoma jane te mobiluara komplet)

Ka edhe podrumin qe mundet te perdoret ,garazha per 2 vetura
ka ujine 2000 litra uje rezerv
Nxemje Qendrore me rryme
Agregati 12Kw Autumatike
Klimatizim (dy klima nje ne sallon dhe nje ne koridor)

Ka izolim te jashtem dhe sistem sigurie, Alarm

CMIMI I SHITJES SIPAS MARREVESHJES

MBI TË GJITHA SINQERITETI

për më tepër informata lajmërohuni në numrat tanë të telefonit prej orës 9 deri në ora 18

mob: 044358416, 049 179 607

PAS ORES 18 mund te na kontaktoni vetem permes e-mailit: grandimpex@hotmail.com

Grand Impex se shpejti me zyre ne lokacion te ri,Te Qafa-Prishtine

Ju mirëpresim , ju priftë e mbara!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim