SHITET SHTEPIA 190000

Shitet nga: Albijon 11 Gsh 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin ne nvranjevc ne afersi te qytetit,jane te gjitha fotot siq shihen,me mobilje dhe te gjitha gjerat qfare jan ne foto komplet ne ate çmim,ka mbi 450m2,ka nxemje qendrore,kamini gjindet ne podrum ku ka hapsiren edhe per dru,ka dy garazha,njera garazh ka dyer elektrike,tjetra dyer normale,hymja gjendet ne mes,çmimi osht shum i volitshem,ka 4 kat me podrum dhe garazh,presim bleres serioz dhe jemi ne dispozicion ne qdo kohe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim