SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QENDRESA VETERNIK

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeria 18 Jan 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QENDRESA


• Lagjen Qëndresa
• Shtëpi 230m2
• Trualli 3 ari
• Nenkulem 35m2
• Sallon me Kuzhine
• 4 dhoma gjumi
• 1 dhome pune
• 3 Banjo
• Bodrumi 107m2
• Garazhda

Shitet shtëpia ne lagjen Qëndresa shtëpia është e banueshme dhe ka një pozitë shumë te mire për banim, shtëpia është e ndertume ne stil anglez dhe është komplet e mobilume, shtëpia posedon 3 arti truall kopesh 1,5 ari.
Shtëpia ka këtë renditje: Sallon me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 1 dhome pune, 3 banjo, bodrum 107m2, Nenkulem 35m2, Shtëpia 230m2.
Shtëpia është komplet e izomum, posedon sistemin kabllovik te instaluar ne shtëpi, sistem i nxemjes qendrore me pelet dhe dru, rezervar i ujit 1700litra.

Shtepia shitet komplet e mobilume.


Çmimi me 250,000 euro


Për informata tjera na kontaktoni.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:
#tel 045 688 151 #viber
e-mail:
info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim