SHITET SHTEPIA NE MATIQAN

Shitet nga: DA VINCI 25 Shk 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 530 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Çmimi 180.000 euro ose me marrëveshje

· Trualli me nr. të parcelës 465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m).

· Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 310m².

· KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.

· KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.

· Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.

· Shtëpia ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.

· Shtëpia në oborr ka edhe bunar.

· Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049882380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim